Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský tábor Dobrá Voda u Třebíče 2009

2. 8. 2009

V sobotu 25.7.2009 jsme odpoledne (po zkouškách v Litohoři) přijeli na DĚTSKÝ CANISTERAPEUTICKÝ TÁBOR na skautském středisku DOBRÁ VODA  u Třebíče. Tábor pořádá již pravidělně Iva Sieberová a všichni se tam těšíme.

Pro děti je připraven program jak klasicky táborový, tak samozřejmě i se zaměřením na pejsky. Každý den má někdo na starosti pejska o kterého se stará. Chodí s ním na procházky, krmí pejska, uklízí po něm a večer za odměnu pejsci po večerce obejdou pokoje a na dobrou noc se s dětmi pomazlí. Děti soutěží mezi sebou v různých disciplínách a nejlepší  dostávají diplomy. V soutěži družstev dostávali sladkosti. Celý týden se o naše žaludky stará velice šikovná paní kuchařka.

Poslední večer při karnevalu si děti rozdělily sladkosti, dostaly diplomy a také hlavní cenu, kterou letos byly puzzle pro všechny zúčastněné.Obrazek

Bohužel mě se letos táborový pobyt nevydařil, dostal jsem teplotu a ve čtvrtek po návštěvě v Třebíči u lékaře jsem se na tábor nevrátil. Odjel jsem domů a s antibiotiky a angínou jsem zalehnul do postele. Na táboře ale zůstala Crazy a Petra, která dělala vedoucí druhému oddílu dětí. Všechny, s kterými jsem se nestihnul rozloučit pozdravuji a už se těším na příští rok.